Get a Massage and Help a Good Cause

October 14, 2011 0 By Michaela Freeman

Massage Studios Support “The Way Home” Charity

 

My friend Petr Lacina and his colleagues are preparing a second fundraising event for a charity devoted to care for long-term ill and dying people. For one day, professional massage therapists devote their time and proceeds go to the charity. You can enjoy the both the massage and the great feeling that you’re helping a good cause.

 

Masážní studia podporují Cestu domů

Udělejte (si) radost!
..aneb den masáží pro Cestu domů

V den s krásným datem a v symbolický čas 2.11. 2011 se bude konat druhý den masáží pro Cestu domů, který opět uspořádá masážní studio Zdraví :Petra Laciny.
Před Vánoci, 8. prosince 2010, se konal první tento den a byl velmi úspěšný. Jednak Cesta domů obdržela velký dar, 17 000 korun na své služby, jednak si mnoho lidí ve svém uspěchaném životě udělalo příjemnou chvilku a zároveň dobrý skutek, a také masérům den udělal radost: do studia podle jejich slov přišli trochu jiní zákazníci, než bývá běžné, vedly se zajímavé rozhovory a den byl prostě vydařený.

Zveme vás k účasti na jeho pokračování: udělejte si radost a – udělejte radost!

Z Vašich peněz budou opět podpořeny služby Cesty domů pro lidi na samém konci života – podívejte se na web www.cestadomu.cz.

Martina Špinková
ředitelka Cesty domů

http://www.masaz.eu/pages/masazni-studia-podporuji-cestu-domu.html